Кубок Миколаєва-2019: в “Надії” танцівники змагались за звання “найкращий”

Кубок Миколаєва-2019: в “Надії” танцівники змагались за звання “найкращий”
28 вересня в спортивній школі «Надія» відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Кубок Миколаєва-2019», що стали гарним подарунком місту з нагоди його 230-річчя.
Організаторами змагань виступили Юрій Михайлович та Тетяна Вікторівна Крижановські, які займаються спортивно-бальною хореографією понад 20 років. Юрій є керівником народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», а Тетяна – наставник клубу танцювального спорту «FreeStyle».
У змаганнях взяли участь більше 700 учасників, виступи яких оцінювало 35 офіційно запрошених суддів вищої та міжнародної категорії й незалежні судді України відповідних категорій, що мають дійсну суддівську ліцензію зі Львова, Рівного, Хмельницького, Чернігова, Кропивницького, Харкова, Одеси, Умані, Херсона, Києва, Миколаєва, а також Молдови.
Змагання проводилися згідно з правилами ВФТС і WDSF. Фіналісти змагань були нагороджені дипломами, призери – медалями, переможці ‒ кубками, у категоріях «Дебют» і «Школа» медалями нагородили всіх учасників.
Турнір відбувся під егідою Міністерства молоді та спорту України, за підтримки Всесвітньої федерації танцювального спорту (World DanceSport  federation) та Всеукраїнської федерації танцювального спорту (ВФТС), за сприяння Миколаївської міської ради, Миколаївського обласного осередку ВФТС і КТС «FreeStyle».