«Крути: невгасна пам’ять»: у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулися просвітницько-виховні заходи для молоді

«Крути: невгасна пам’ять»: у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка  відбулися просвітницько-виховні заходи для молоді

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Подвиг юних захисників зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом героїзму та самопожертви за державну незалежність.

Напередодні знаменної дати в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка  відбулась низка заходів для старшокласників, запрошених до участі в  історичному екскурсі «Крути: невгасна пам’ять», годині мужності «Крути – як це було», а  також  до перегляду книжкової тематичної виставки «Міфи та реальність. Бій під Крутами».

Учні старших класів Миколаївського ліцею №38 імені Володимира Дмитровича Чайки та Миколаївського ліцею №53 віддали шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як сьогоднішні захисники України на Сході, служать гідним прикладом прийдешнім поколінням.

Пам’ятаємо! Шануємо!