Колектив Тернівського будинку культури привітав жителів мікрорайону зі святами!

Колектив Тернівського будинку культури привітав жителів мікрорайону зі святами!

Період Новорічних свят став для творчого колективу Тернівського будинку культури по-справжньому насиченим та продуктивним. Адже бажання охопити своєю увагою, подарувати гарний настрій і святкову атмосферу дітлахам мікрорайону стало першочерговим.

Розпочалося привітання 27 грудня з новорічної вистави “У пошуках свята” для учнів 1-3 класів ЗОШ №16. Під час заходу діти, поринувши в сюжет вистави, не тільки прониклись щирими емоціями і почуттями, а й стали справжніми акторами-активними учасниками дійства та взяли участь у розважально-танцювальному шоу.

28 грудня естафета новорічних привітань продовжилась в ЗОШ №32. Творчий склад Будинку культури провів для початкових класів тематичні розважально-ігрові програми, які були підготовленні з врахуванням вікових категорій учасників заходу. Цього ж дня, вже ввечері, артисти Тернівського БК дарували позитивні емоції та новорічне розважальне шоу усім жителям свого мікрорайону.

Ранок 29 грудня для Будинку культури став багатим на щирі посмішки, яскраві моменти та гучні оплески. Невтомні артисти вітали з наступаючим Новим роком працівників ТОВ “Золотий колос”, запрошені гості дарували подарунки і вручали нагороди найактивнішим вихованцям закладу.

Новорічні ранкові програми закінчилися, а спогади про згуртування громади, яке панувало в період підготовки до свят, дитячі віршики, нарядні костюми дітлахів, які турботливо готували батьки – залишаться в пам’яті до наступного Нового року.

Приємним було й те, що окрім позитивних емоцій кожен учасник заходу, усі-усі дітлахи отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.