Колектив «Лакшмі» ПК «Корабельний» вдало виступив на фестивалі-конкурсі індійського танцю в Одесі

Колектив «Лакшмі» ПК «Корабельний» вдало виступив на фестивалі-конкурсі індійського танцю в Одесі
16 листопада колектив школи індійського танцю «Лакшмі» (керівник Н. Конончук) Миколаївського міського палацу культури “Корабельний”  взяв участь у ХІХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі індійського танцю «Ритми радості» в Одесі.
Місто перетворилось на центр індійської культури: з усієї України з’їхалися колективи і сольні виконавці, аби продемонструвати різні види індійського танцю.
Свою майстерність на конкурсі представляли учасники-любителі: колективи, солісти, окремі виконавці, які займаються будь-якими видами індійського танцю (класичним, народним, стилізацією, фьюжн, боллівуд тощо).
За словами організаторів фестивалю, мета заходу – ознайомлення широкого кола громадськості з танцювальною культурою Індії, удосконалення майстерності виконання індійського танцю, розвиток і поглиблення культурних зв’язків між Україною та Індією.
Колектив школи індійського танцю «Лакшмі» виступив у номінації «Боллівуд». У змішаній віковій категорії дует ансамблю посів почесне ІІІ місце, а в категорії «Діти» представив хореографічну композицію малої форми, отримавши диплом ІІ ступеня.
Вітаємо учасників школи індійського танцю «Лакшмі» та їхнього керівника Н. Конончук з вдалими результати. Бажаємо не зупинятись на досягнутому і далі рухатись до своєї мети.