Колектив індійського танцю «Бхарат» ММПК «Корабельний» гідно представив свої вміння на обласному конкурсі «Jam»

Колектив індійського танцю «Бхарат» ММПК «Корабельний» гідно представив свої вміння на обласному конкурсі «Jam»

У листопаді відбувся перший обласний конкурс хореографічних колективів «Jam», організатором якого виступив обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Надалі – цей творчий проєкт буде традиційним і спрямовуватиметься на подальший розвиток хореографічного мистецтва області, де зможуть показати свої вміння і навички юні танцівники    незалежно від відомчого підпорядкування.

У цьогорічному конкурсі взяли участь  понад 50 різноманітних творчих колективів  із різних куточків нашої талановитої Миколаївщини.

Серед учасників, що подали заявки та відеовиступи в онлайн-форматі, колектив індійського танцю «Бхарат»  ММПК «Корабельний» здобув найвищу нагороду конкурсу обласного рівня.

Колектив специфікується на народній хореографії з елементами побуту. От і цього разу на розсуд журі, до складу якого входили фахівці хореографічного жанру Миколаївської області,  було представлено дві танцювальні композиції побутового характеру. Високий рівень виконавської майстерності, артистизм та розкриття художніх образів  вразили суддівську колегію, яка і присудила колективу диплом Гран-прі.

Щиро вітаємо керівницю колективу Юлію Бородіну та учасників колективу з високою нагородою та вагомим досягненням!