«Книги, написані з душею»: у бібліотеці ім. Ш.Кобера і В.Хоменка відбулася творча зустріч із Іриною Грунською

«Книги, написані з душею»: у бібліотеці ім. Ш.Кобера і В.Хоменка відбулася творча зустріч із Іриною Грунською

«Книги, написані з душею» – під такою назвою 22 вересня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася творча зустріч учнів 2-го класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки з миколаївською письменницею та художницею Іриною Грунською.

Пані Ірина – авторка чималої кількості дитячих книжок: «Тимоня», «Сказки летнего сада», «День рождения в Николаеве», «Однажды в Николаеве» тощо. І цього разу письменниця завітала на зустріч із маленькими читачами також не з пустими руками: під час спілкування Ірина Грунська презентувала нову книжку «С ветром за руку». Продовження доброї казкової повісті про пригоди маленької хмаринки Таї та Вітерця запрошує маленьких читачів у захоплюючу мандрівку містом Миколаєвом.

Авторка з радістю спілкувалася з дітьми, відповідала на їхні численні запитання, розповідала цікаві історії зі свого життєвого шляху, ділилася планами на майбутнє. Учасники заходу розійшлися по домівках, сповнені приємних вражень і бажання дізнаватися більше фактів про рідне місто!