Книги і музика для настрою та гарного самопочуття

Книги і музика для настрою та гарного самопочуття

У світі все більшої популярності набуває бібліотерапія. Депресію, стрес, страх перед змінами й інші подібні проблеми, виявляється, можна лікувати за допомогою спеціально підібраних художніх творів.

Таку методику успішно застосовують у своїй роботі з читачами фахівці бібліотеки-філіалу для юнацтва ЦБС для дорослих м. Миколаєва. Успіху набуває також ідея проведення заходів для різних читацьких аудиторій на основі поєднання засобів бібліотерапії та арттерапії.

15 липня 2020 року для підопічних відділення денного перебування Центрального району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з яким бібліотека співпрацює вже багато років, було проведено музичний вечір, присвячений творчості італійського композитора Антоніо Вівальді. Учасниками заходу стали, зокрема, слухачі Університету третього віку, які ведуть активний спосіб життя.

Молодий бібліотекар Дар’я Яцкевич у надзвичайно цікавій формі розповіла про венеціанського маестро та його знамениті музичні твори, а саме концерти для скрипки «Чотири пори року», що входять до циклу «Досвід гармонії і винахідливості». Також вона ознайомила присутніх з книгами, які може запропонувати бібліотека для тих, хто цікавиться мистецтвом епохи бароко, життям Вівальді та його музичною спадщиною.

Під час проведення заходу панувала неймовірно душевна атмосфера, позитивні емоції та хороший настрій. Яскравості й емоційності цій зустрічі додав виступ спеціаліста центру Наталії Комарницької, яка виконала пісню «Під музику Вівальді» (автори В. Берковський, С. Нікітіна).

Учасники не тільки насолоджувалися гарною музикою, а і охоче ділилися своїми враженнями від почутого та висловили бажання  і надалі брати участь у таких цікавих подіях.