«Казки оживають»: виставка незвичайних іграшок майстрині Оксани Іванової у Матвіївці

«Казки оживають»: виставка незвичайних іграшок майстрині Оксани Іванової у Матвіївці

У вівторок, 10 листопада,  у приміщені бібліотеки загальноосвітньої школи №24 відкрилась перша персональна виставка іграшок «Казки оживають» місцевої майстрині Оксани Іванової. Ця виставка стала результатом співпраці  Матвіївського будинку культури з Оксаною Івановою  та бібліотекою ЗОШ №24.

Першими відвідувачами заходу стали учні початкових класів, адже діти – головні поціновувачі казкових героїв. Особливе здивування та захоплення викликало те, що всі іграшки виготовлені вручну з вати. Про те, що вата може бути матеріалом для виготовлення красивих речей, діти і дорослі відвідувачі дізналися вперше. Майстриня Оксана Іванова з задоволенням розказувала і демонструвала всім охочим процес виготовлення іграшок, а також відповідала на різноманітні питання маленьких «чомучок».

Виставка «Казки оживають» діятиме у приміщені школи до 13 листопада, щоб всі учні початкової школи змогли її відвідати з дотриманням карантинних вимог. А вже з 16 по 20 листопада виставка діятиме у приміщенні Матвіївського будинку культури, де з нею зможуть ознайомитись всі бажаючі!