«Капсула времени Николаева»: миколаївців запрошують на презентацію книги відомого краєзнавця Андрія Шинкаренка

«Капсула времени Николаева»: миколаївців запрошують на презентацію книги відомого краєзнавця Андрія Шинкаренка
12 вересня о 17:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а) відбудеться презентація книги Андрія Шинкаренка «Капсула времени Николаева».
Це видання – дебют відомого миколаївського краєзнавця, ініціатора створення і керівника інтернет-проекту «Николаевский Базаръ» та форуму «Скамейка» Андрія Шинкаренка. Друковане краєзнавче дослідження стало результатом кропіткої 15-річної праці. На сторінках книги автор представив історію Миколаєва через призму вивчення цікавих і маловідомих фактів та документів.
Гості заходу зможуть більше дізнатись про миколаївські катакомби і мости, столітню історію міського трамвая, унікальні свідчення про перші дослідження водонапірної башти, а також авторський щоденник про реставрацію Турецького фонтану та багато іншого. Видання щедро проілюстроване світлинами, документами з приватних колекцій та архівів. Розповідь про миколаївський трамвай Шинкаренко А. доповнив зображеннями трамвайних талонів з власної колекції краєзнавчих старожитностей.
Книга «Капсула времени Николаева» вийшла у 2019 році у видавництві Ірини Гудим. Друк книги було завершено 21 серпня 2019 року о 13:20, разом з тим була закладена реальна капсула часу – послання нащадкам – представниками інтернет-проекту «Николаевский Базаръ» і міським головою Олександром Сєнкевичем на Соборній площі Миколаєва.
Тож, запрошуємо всіх, кому цікава історія міста та небайдуже його майбутнє, долучитися до пізнавального заходу з цікавим оповідачем.