Кадрову роботу – на відмінно!

Кадрову роботу – на відмінно!
15 серпня у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв Міський методичний центр та клубної роботи у незвичній для багатьох, ігровій формі, провів чергове заняття з кадрового діловодства.
У вікторині-тренінгу, що підготував провідний методист О.І. Смирнов, взяли участь 4 збірні команди, у складі яких змагалися працівники закладів культури, відповідальні за ведення кадрової роботи. До слова, команди були сформовані перед початком гри, тож у кожній з них виявилися учасники, які представляли клубні заклади, школи естетичного виховання, бібліотечні системи, Миколаївський зоопарк та Дитяче містечко «Казка».
У форматі брейн-рингу команди виконували різноманітні завдання, пов’язані з повсякденними турботами сучасного кадровика.  Перемогу виборола команда під №3 у складі представників ММПК «Молодіжний», ММПКтаУП, Кульбакінського БК, а також ДШМ№2 та ДШМ№3. Переможці отримали у якості призів по  яскравій тематичній футболці, а всі учасники навчального заходу – безцінний скарб – знання, здобуті у напруженому змаганні.