Із Усеукраїнським днем бібліотек!

Шановні бібліотекарі, дорослі й юні читачі, усі, хто цінує книги й обожнює пізнавати нове, щиро вітаємо вас із професійним святом мудрості, духовності та знань!

Сучасні бібліотечні установи перетворилися на центри, що формують інтелектуальний простір суспільства. Це інформаційні осередки, де переплелися знання про всі сфери життя. На працівників покладена висока місія: виховати всебічно розвинену особистість, навчити її орієнтуватися у потоці інформації, вміло користуватися ресурсами бібліотечних послуг.

Бібліотекарі професійно супроводжують читача у світ знань, інформації, казок і подорожей, фантастичних пригод і наукових відкриттів. Лише їм відкриті таємні закони класифікації каталогів, енциклопедій і бібліографічних довідників.

У це свято щиро зичимо вам міцного здоров’я й творчої наснаги, впевненості у необхідності справи, яка для багатьох із вас стала частиною життя! Щастя, родинного затишку та добробуту всім справжнім фахівцям, які вміло оберігають простір, де живе думка! Нехай вірними супутницями будуть віра, надія, любов і мудрість!