«Истории из прошлого»: ласкаво просимо на день народження нової книги

«Истории из прошлого»: ласкаво просимо на день народження нової книги

2 липня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться знайомство з новою книгою «Истории из прошлого», автором якої є відомий миколаївський історик і краєзнавць, кандидат історичних наук, доцент, член Національної спілки краєзнавців України Євген Горбуров.

За задумом письменника ця книга допоможе розібратися «не з минулим, а в минулому, не з історією, а в історії». У 28 нарисах на фоні історичних подій Півдня України XVIII–XXІ століть розкриваються долі наших земляків, які заслужили визнання своїми досягненнями. Кожний історичний факт, наведений у книзі, підтверджено архівними документами чи артефактами, що зберігаються у державних або приватних архівах і колекціях. Видання, ілюстроване унікальними рідкісними світлинами, вийшло друком у миколаївському видавництві «Іліон». Євген Горбуров присвятив книгу дружині Ларисі, яка передчасно пішла з життя. Саме вона була першим читачем і критиком кожного нарису.

«Истории из прошлого» можуть зацікавити як вітчизняних, так і зарубіжних істориків-дослідників, краєзнавців, освітян, студентську молодь ‒ усіх, хто цікавиться історією нашого краю.

Час та місце зустрічі: 2 липня о 15:00, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А).

Завітайте на день народження нової книги!