Інклюзія в дії: у Миколаєві відбувся перший сольний концерт Яни Мацеплюк-Ярчук

Інклюзія в дії: у Миколаєві відбувся перший сольний концерт  Яни Мацеплюк-Ярчук

26 вересня у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відбувся сольний концерт юної талановитої вокалістки Яни Мацеплюк-Ярчук, вихованки Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді (директорка Тетяна Ярова). Захід проходив у рамках упровадження проєктів інклюзії у сфері культури.

Яна – лауреатка багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів, учасниця телевізійних вокальних шоу. Дівчинка володіє красивим і сильним голосом із широким діапазоном. У свої юні роки вона із задоволенням виконує складні твори.

У першій сольній програмі Яна Мацеплюк-Ярчук запропонувала до уваги гостей майже 20 пісень, серед яких – українські народні, хіти світової естради, уривки з класичних творів – арія Цариці Ночі з опери «Чарівна флейта» Вольфганга Амадея Моцарта, арія Діви з кінострічки «П’ятий елемент», «Пам’яті Карузо» тощо. У концерті пролунали також твори миколаївської композиторки Тетяни Ярової. Хореографічні номери презентували учасники ансамблю танцю «Водограй» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (керівниця Світлана Чебан).

За яскраві досягнення у вокальному мистецтві Яна Мацеплюк-Ярчук була нагороджена почесною грамотою управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР. Також почесними грамотами за плідну роботу у напряму інклюзивного виховання було відмічено директорку Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді Тетяну Ярову, викладачку вокалу Марію Нафталімову, Світлану Чебан та ансамбль танцю «Водограй» ММПК «Корабельний».

Світлини – Наталя Христова.