Інформаційний день: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій

Інформаційний день: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій

30 листопада команда Team Europe Mykolaiv за підтримки Представництва ЄС в Україні запрошує активних містян на захід «Інформаційний день: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій». У рамках зустрічі передбачається обговорення питань стратегічного розвитку культурного сектору та креативних індустрій Миколаївщини в умовах євроінтеграції. Це своєрідна платформа для обміну досвідом і спілкування в сфері культури, креативних індустрій та бізнесу, що сприяє інтеграції бізнесу та творчості, міжнародному творчому взаємообміну та співробітництву, поширенню світових стандартів у сфері культури, а також зміцненню мережі контактів представників культурних і творчих організацій регіону, представників бізнесу та громади міста, зацікавлених у розвитку креативних індустрій. Одним із ключових завдань проєкту є також підвищення обізнаності громади про доступні можливості у сфері культури.

У рамках заходу плануються презентації програм сектору «Регіональний розвиток. Культура» Представництва ЄС в Україні,  House of Europe, Creative Europe, Українського культурного фонду, а також активних проєктів у сфері культурних і креативних індустрій.

Основні напрями обговорення:

  • тренди культурних і креативних індустрій;
  • креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України;
  • економічні профілі креативних індустрій країн-орієнтирів;
  • міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку культурних і креативних індустрій;
  • можливості для розвитку креативних індустрій;
  • культурна стратегія Миколаєва.

До участі запрошуються: представники культурних та креативних індустрій, творчих об’єднань та спільнот, підприємці-початківці в секторі креативності, журналісти, представники органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток культурних та креативних індустрій, студенти, представники громадських рад та об’єднань.

Час: 30 листопада, з 14:00 до 18:00.

Формат: гібридний: онлайн Zoom, офлайн конференц-зала ресторану «Старгородъ». (вул. Спортивна 9, м. Миколаїв)

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід – лише за наявності сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту або довідки про те, що учасник перехворів на COVID-19.

Реєстраціяhttps://forms.gle/sdLxds37TecLvpcx8

Більше – за посиланням:  https://www.facebook.com/events/s/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96/949800072560059/