Хореографічний колектив «Ritmix» Матвіївського БК: високі нагороди та успіхи юних вихованців

Хореографічний колектив «Ritmix» Матвіївського БК: високі нагороди  та успіхи юних вихованців

Яскраво, динамічно і переможно проявили себе вихованці хореографічного колективу «Ritmix» (керівник Тетяна Проценко) Матвіївського будинку культури, взявши участь у міжнародному та обласному конкурсах  протягом листопада. Гідний рівень підготовки юних танцівників принесли колективу високі нагороди і впевненість в своїх силах.

Так, 14 листопада відбувся перший Обласний конкурс хореографічних колективів «Jam», в якому демонстрували свої вміння найкращі хореографічні колективи зі всієї області. Вихованці танцювального колективу  «Ritmix» підкорили журі своїми виразними номерами у номінації «народна хореографія» і  посіли почесне I місце!

А вже 22 листопада, у місті Харків, відбувся  дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «Парад зірок», який зібрав таланти у різних жанрах мистецтва з усіх куточків світу. Молодша група хореографічного колективу «Ritmix» представила свій  запальний танець «Гуцулята». Високопрофесійне журі високо оцінило виступ наших танцівників.  Як результат – у номінації «хореографія» колектив отримав найвищу нагороду фестиваль-конкурсу  – Гран-прі!

Вітаємо юних артистів і керівницю колективу Тетяну Проценко  з високими досягненнями та бажаємо їм нових творчих звершень і подальших успіхів!