Колектив «Перлинка» ДШМ №2 – призери Обласного конкурсу хореографічного мистецтва

Колектив «Перлинка» ДШМ №2 – призери Обласного конкурсу хореографічного мистецтва

 

17 листопада у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся ІІ етап Обласного відбіркового конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя – 2018».
У мистецькому заході взяло участь більше 60 колективів з усієї Миколаївської області, серед учасників і юні танцюристи Дитячої школи мистецтв №2.
Виконавська майстерність, харизма, яскраві хореографічні постановки, творчий запал учнів ДШМ №2 отримали позитивні відгуки серед членів журі і високі призові місця. Так, у номінації “Народна хореографія” ІІ вікової категорії, за колоритні композиції “Весела коза” та “Українські візерунки” колектив “Перлинка” посів почесне І місце. У номінації “Народна стилізація” мішаної молодшої категорії, завдяки запальним, технічно – відпрацьованим танцям “Тарантела” та «Легенда про незгасиме вогнище» колективу також було присуджено І місце.
Колектив ДШМ №2 вітає викладачів – керівників Наталію Бабоян, Ларису Попову та концертмейстера Галину Косенко з вагомими творчими здобутками та дякує батькам обдарованих дітей за постійну підтримку.