Хореографічні колективи ПК «Корабельний» – призери Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Лиманські зорі»

Хореографічні колективи ПК «Корабельний» – призери Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Лиманські зорі»

13 квітня у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний»  (директор Олексій Чебан) пройшов VI Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі», номінація «Хореографічне мистецтво».

Фестиваль організовано за підтримки Міністерства культури України, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Професійна сцена, звук, світло, відео – усе це для учасників заходу люб’язно надав Палац культури «Корабельний».
Серед 20 колективів-учасників виступили й ансамблі ММПК «Корабельний»: зразковий ансамбль танцю «Водограй» (керівник Світлана Чебан) і школа індійського танцю «Лакшмі» (керівник Наталія Конончук).

Хореографічну майстерність конкурсантів оцінювало високопрофесійне та кваліфіковане журі: керівник ансамблю сучасного танцю «Овація», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, тренер-викладач  з художньої гімнастики та акробатики, хореограф-постановник КиМУ (Київського міжнародного університету) – Олена Маньковська (м. Київ); екс-артист балету, соліст Кримсько-татарського академічного музично-драматичного театру – Едем Абдул Джелі (АР Крим); професійна артистка балету вищої категорії, лауреат міжнародного конкурсу в Берлині, заслужений праівник культури України, «Городянин року» в номінації «Культура», лауреат Обласної  премії  ім. М. Аркаса,  художній керівник театру танцю «Ритми планети» – Ірина Пак (м. Миколаїв).

Більше 70 хореографічних композицій, сольних номерів оцінювали судді-хореографи у різних вікових категоріях і номінаціях.

Колективи Палацу культури представили 18 танцювальних постановок.

Результати виступів наступні:

  • школа індійського танцю «Лакшмі» отримала 4 дипломи за участь;
  • солістка школи індійського танцю «Лакшмі» Латуша Станіслава  отримала диплом у номінації «Родзинка фестивалю».
  • зразковий ансамбль танцю «Водограй» виборов  диплом за ІІ м. і три дипломи І ст. у наймолодшій, молодшій та змішаній вікових категоріях, а також став лауреатом ІІ ст. у старшій віковій категорії;
  • Пономаренко Катерина – дипломантка ІІІ ст.;
  • Андрієвська Софія стала дипломантом ІІ ст.;
  • Філь Марина – лауреат ІІ ст.;
  • Алексеєва Вероніка отримала диплом І ст.;
  • Кононович Тетяна завоювала не тільки диплом за І м., а ще й настільки вразила журі, що їй було вручено нагороду в спеціальній номінації «Майбутня зірка».

Дирекція ММПК «Корабельний» щиро вітає творчі колективи та керівників  ансамблів Чебан С. В. і Конончук Н. М. з гарними результатами та бажає перемог у майбутньому!