«Хобіленд»: незвична виставка-інсталяція чекає на творчих і допитливих відвідувачів дитячої бібліотеки

«Хобіленд»: незвична виставка-інсталяція чекає на творчих і допитливих відвідувачів дитячої бібліотеки

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка запрошує читачів-книголюбів на цікаву виставку-інсталяцію «Хобіленд». Це фрагмент із великого виставочного циклу, що триватиме протягом року. У рамках експозицій створюються просторові композиції різної тематики у певному просторі за допомогою книжкових видань, різних матеріалів і форм. Книги в комбінації з іншими предметами звільняються від свого прямого призначення і набувають нових естетичних функцій. Інсталяція потребує фантазії, видумки, неординарного мислення, спонукає поглянути на якусь річ під іншим кутом зору, звернути увагу на якусь проблему, а часом – просто вражає чи шокує.

Цього разу до уваги відвідувачів експозиція, присвячена пошуку власного хобі. Як знайти заняття до душі? Відповідь на це питання знає далеко не кожен. А ось у виставці-інсталяції «Хобіленд» представлена література, що допоможе обрати саме те, що цікаво! Чудовою окрасою постійно діючої виставки є роботи вихованців Миколаївської художньої школи, виконані у техніці «Пластилінографія» (викладачка – Анжеліка Чумак).

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставкою та поринути у світ дитячих «пластилінових фантазій». Представлена інсталяція надасть задоволення від читання навіть тим, хто зовсім не любить читати! Творчих і допитливих хлопчиків і дівчаток чекають за адресою: проспект Центральний, 173. Ласкаво просимо!