Геній… Прометей… Кобзар…

Головна / Геній… Прометей… Кобзар…

Тарас Григорович Шевченко — геніальний український поет і національний пророк, художник, прозаїк та етнограф. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Уся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.

Тарас Шевченко залишив нам свої безцінні духовні надбання – твори, що пробуджують любов до Батьківщини, кличуть сильних на подвиги, вселяють  надію і віру у світле майбутнє.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка представляє віртуальну подорож життєвим та творчим шляхом Великого Кобзаря.

Тарас Григорович  — художник із душою поета.  У його творчості поезія та живопис тісно пов’язані між собою. Для Шевченка живопис став потребою, вираженням його творчого духу.
Центральна міська бібліотека імені М.Л. Кропивницького запрошує переглянути підбірку цікавої інформації стосовно творчих надбань Великого Кобзаря.

Онлайн-вікторина «Всесвіт Тараса Шевченка»

Інтерактивний плакат «Сторінками життя Великого Кобзаря»

 

 

Інформ-досьє  «І спізнаєте правду…»

Інтерактивний плакат «Т.Г. Шевченко. Доля, схожа на легенду»

 Інтерактивний плакат «Тарас Шевченко – співець козацької слави»

 

 

 Відеосюжет голосних читань віршів «Тарас Шевченко живе і промовляє»