Емоції, що застигли на портретах: у ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького відбудеться творча зустріч з художником Геннадієм Молчановим

4 жовтня о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбудеться творча зустріч з художником Геннадієм Молчановим.
Геннадій Анатолійович – миколаївський прозаїк, журналіст, художник. Під час зустрічі митець презентує персональну виставку «Емоція». Це перша художня виставка Геннадія після тривалої перерви.
Експозиція налічує 18 портретів, написаних у різні періоди творчості.  Усі вони виконані в улюбленій автором техніці олійного живопису. Серед портретованих є: директор видавництва «Іліон» Анна Румянцева, художник-примітивіст Дмитро Молдованов, воєнний побратим Сергій Веремеєнко «Фартовий», син і донька художника, кохана дружина та інші.
Чільне місце займає портрет Дмитра Креміня – поета, публіциста, есеїста, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, Шевченківського лауреата, наданий з приватної колекції родини Кремінів.
Особливий розділ виставки – автопортрети, частина яких виконана в оригінальному «космічному» жанрі. Усі експонати демонструють різноманітні емоції і кожен глядач зможе по-своєму їх трактувати. Також на виставці буде представлено три арт-об’єкти, створені з природних матеріалів.
Творча зустріч пройде у форматі дружньої бесіди, ведучим якої буде журналіст, волонтер Володимир Лисюк.
Колектив бібліотеки разом з Геннадієм Молчановим запрошують усіх охочих долучитись до заходу та поринути у вир творчості, краси та щирої людської емоції.