«Джерело натхнення»: у Матвіївському будинку культури відбувся звітний концерт творчих колективів

«Джерело натхнення»: у Матвіївському будинку культури відбувся звітний концерт творчих колективів

17 травня в Матвіївському будинку культури було по-особливому гамірно, адже учасники творчих колективів закладу запросили жителів мікрорайону на звітний концерт «Джерело натхнення».

Яскраві номери гостям заходу подарували:

  • народний хоровий колектив «Червоняночка», керівник Костянтин Ферару;
  • гурток гри на гітарі «АнГіМа», керівник Олександра Воловіна;
  • інструментальний ансамбль «Вернісаж», керівник Костянтин Ферару;
  • вокальна студія «GOLDEN VOICE», керівник Марія Нафталімова;
  • дитячий хореографічний гурток «Ritmix», керівник Тетяна Проценко.

У концертній залі панувала незабутня атмосфера підтримки та вдячності.

З самого початку повномасштабного вторгнення Матвіївський будинок культури став пунктом допомоги жителям мікрорайону. Саме тут за підтримки гуманітарної організації WFP World food program був організований центр видачі продуктових наборів від БФ «Щедрик». Люди відчули турботу, і це допомогло багатьом вижити в складних умовах під час обстрілів і активної фази бойових дій у передмісті Миколаєва. На даному пункті видавалося по 150 булок хліба, з часом додалися й консерви. Були продумані схеми видачі для охоплення більшої кількості жителів та для раціональної допомоги всім категоріям населення, а особливо – вразливим. Наразі колектив БК повернувся до основної творчої діяльності, беручи активну участь у загальноміських і обласних проєктах.

Серед найяскравіших досягнень вихованців закладу за останній період слід пригадати наступні:

Гран-прі та І місце – гурток «Майстерня гончарного мистецтва» (керівниця Анастасія Жданова) на обласному огляді «Зимовий мікс».

І місце – гурток гри на гітарі «АнГіМа» (керівниця Олександра Воловіна) на Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Наша ненька Україна».

І місце – Валентина Макогонюк на Відкритому міському конкурсі виконавців гумору і сатири «Сяйво посмішок». Конкурсантка також отримала спеціальний приз «Сатира – зброя незламних». Представниці Матвіївського БК Діана Вангеласт та Надія Ферару стали дипломантками проєкту.

І місце – хореографічний колектив «Ritmix» (керівниця Тетяна Процентко) на ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Оксамит фест».

І місце – Анастасія Жданова на обласному огляді «Таврійський розпис».

Звісно, перелік переможних виступів значно ширший. Адже сьогодні творчий колектив на чолі з директоркою Надією Ферару робить все можливе, щоб у такий складний час Матвіївський будинок культури активно працював, залишаючись справжнім культурним осередком, джерелом натхнення і творчості для жителів мікрорайону.

Друзі, бажаємо вам і вашим вихованцям творчого запалу і натхнення й надалі! Нехай вистачить сил, терпіння і професіоналізму втілювати найцікавіші плани та реалізовувати творчі проєкти на процвітання культури рідного міста!