І дорослим, і малим: у ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулися пізнавальні заходи

І дорослим, і малим: у ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулися пізнавальні заходи
6 лютого у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшло відразу два пізнавальних заходи: і для дорослої аудиторії, і для підростаючого покоління.
Перша зустріч була спрямована на дорослих відвідувачів бібліотеки. Учасники клубу спілкування «Золотий вік» долучились до національного проекту від Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта». Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності дає можливість безкоштовно пройти три онлайн-курси: базовий курс із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і курс для батьків «Онлайн-безпека для дітей». Кожна серія курсу має формат діалогу зірки і експерта та містить обов’язкове тестування.
Після проходження курсу усі учасники отримають сертифікати. Для слухачів клубу це чудова можливість дізнатися щось нове, удосконалити свої знання та навички з цифрової освіти.
А для маленьких читачів цього ж дня у бібліотеці відбулась презентація серії книг «Життя видатних дітей». До закладу завітали учні 2 класу ЗОШ №3. До їхньої уваги була представлена серія книг, в яких розміщені історії дитинства відомих митців, письменників, акторів Миколаївщини. У цікавій та незвичній формі діти познайомилися із поняттям «рима» та змогли відчути себе у ролі поета. Окрім цього учні взяли участь у театралізованій грі, яка дала можливість застосувати свої знання та поділитись емоціями.
Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка – це особливе середовище, де відвідувачі і читачі завжди можуть отримати для себе щось нове, цікаве, пізнавальне.