«Дороги, якими я пройшов»: творча зустріч із Валерієм Бабичем у стінах ЦМБ імені М.Л. Кропивницького 

«Дороги, якими я пройшов»: творча зустріч із Валерієм Бабичем у стінах  ЦМБ імені М.Л. Кропивницького 

16 лютого в Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулася зустріч із письменником, кораблебудівником та журналістом Валерієм Бабичем, яка проходила в рамках циклу «Студії живої історії».

Майже все життя Валерія Васильовича пов’язане з Миколаєвом. Він був учасником і свідком багатьох історичних подій міста, брав участь у будівництві всіх миколаївських авіаносців. Тому така зустріч у форматі публічного інтерв’ю пройшла дуже цікаво та пізнавально.

А запитань до ювіляра було багато. Ким мріяв стати в дитинстві? Як розпочалася його кар’єра інженера-кораблебудівника? Як з інженера він став журналістом і письменником? Розповів пан Валерій і про свої захоплення, а також поділився письменницькими планами.

На гостини до Валерія Васильовича завітали друзі, колеги та шанувальники творчості письменника. Користуючись нагодою, присутні привітали його з 80-річчям, яке Валерій Васильович нещодавно відсвяткував. Побажали йому міцного здоров’я, довголіття, достатку, творчості та життєвої енергії.

Приємним сюрпризом для ювіляра стало музичне привітання від Олександра Сичова — композитора, виконавця, поета, заслуженого артиста України.  Щирі поетичні рядки присвятила пану Валерію миколаївська поетеса Надія Щедрова, а від імені бібліотеки багато гарних слів сказала директорка,  заслужений діяч культури Тетяна Тверда.

Гості заходу мали змогу ознайомитися з підбіркою книг автора, доторкнувшись до частини його письменницької творчості. А на завершення зустрічі, Валерій Васильович представляючи свій талант професійного музиканта і неодноразового учасника щорічного фестивалю «Пісні старого яхт-клубу», виконав популярні пісні минулих років.

В умовах карантинних обмежень усім охочим було запропоновано завчасно підписатися на офіційну сторінку Центральної міської бібліотеки у Фейсбук, де вони мали змогу переглянути трансляцію заходу.