Дорогі друзі!

Головна / Дорогі друзі!

Сьогодні, 19 квітня, у віртуальному форматі стартує довгоочікувана культурна подія міста – XIX виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга-2021»! Вітаємо всіх!

У перший день виставки запрошуємо вас на відеоекскурсію експозицією книжкового форуму https://youtu.be/pkp4I51CBec. На вас чекає огляд цьогорічної виставки в нових онлайн-форматах, ознайомлення з результатами місцевих програм поповнення фондів бібліотек та широким спектром відеоконтенту, підготовленого організаторами і партнерами виставки для «Миколаївської книги-2021».

Відеопанорама книжкової експозиції виставки «Миколаївська книга-2021» https://youtu.be/zF3ReFpudnE познайомить вас з 113 новинками 2020-2021 рр. від 10-ти миколаївських видавництв і видавничих центрів, а саме: видавців Ірини Гудим, Василя Торубари, Льва Траспова, Павла Шамрая, Віктора Швеця, видавництв «Іліон» та «Яслав», видавничих центрів МОІППО, НУК ім. адмірала Макарова, ЧНУ ім. П. Могили.

На бібліотечних сторінках у фейсбуку набирає обертів флешбук «Літературні смаколики від миколаївських письменників», організований ЦДБ ім. Ш. Кобера та В. Хоменка та її філіями (більш докладна інформація на блозі «Бібліотека міста N» https://wp.me/pH55Z-4a9).

За традицією протягом тижня події виставки відбуватимуться в тематичні дні. На вас очікує:

  • 20 квітня – День прози
  • 21 квітня – День історико-краєзнавчої літератури
  • 22 квітня – День дитячої літератури
  • 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, за традицією відбудеться оголошення результатів ХV обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга»

 

24 квітня виставка фінішує Днем поезії.

Щодня з 12.00 долучайтеся до трансляції подій «Миколаївської книги-2021» на головних точках онлайн-доступу – сайті ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, ютуб-каналах, фейсбук-акаунтах, блогах організаторів та партнерів.

Головним організатором виступає Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького (ЦМБ, http://niklib.com), захід відбувається за підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації та управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (//cultura.mkrada.gov.ua).

Партнерами цьогорічної виставки є: Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА, https://moba.net.ua), Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна (ОДБ, http://www.laginlib.org.ua), Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка (ЦДБ, http://kinder.mksat.net), Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва (НПБ, https://library.mk.ua).

Приємного, змістовного перегляду!

Слідкуйте за подіями «Миколаївської книги-2021» за гештегами #Миколаївськакнига , #ЧитайМиколаїв , #ТвояБібліотекапоруч.