До Дня Конституції України: вихованці Великокорениського будинку культури запросили жителів мікрорайону на святковий концерт

До Дня Конституції України: вихованці Великокорениського будинку культури запросили жителів мікрорайону на святковий концерт

25 червня в мікрорайоні Велика Корениха відбувся патріотичний захід, присвячений Дню Конституції України. Творчі колективи Великокорениського будинку культури подарували гостям справжнє свято, сповнене добрих емоцій, любові до Батьківщини, віри та надії на її світле майбутнє.

На сцені просто неба вихованці закладу презентували інструментальні твори, вокальні номери, хореографічні композиції. Глядачі захоплено зустрічали виступи, підтримуючи артистів бурхливими оплесками.

Під час заходу був організований збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Всі бажаючі мали можливість зробити свій внесок, підтримуючи наших захисників.

Особливу увагу приділили й малечі. Для дітей встановили батут, що став справжнім центром веселощів.

У тяжкі воєнні часи надзвичайно важливо зберігати моральний дух та віру в перемогу. Подібні заходи не лише додають позитивного настрою, але й допомагають зібрати необхідні ресурси для тих, хто зараз на передовій.

Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість дарувати людям радість! Кожна добра справа наближає нас до найбажанішого ˗ переможного дня! Все буде Україна!