До Дня українського козацтва: у Центральній бібліотеці ім. Ш.Кобера і В. Хоменка відбулася ігрова програма «Ми такі, козацького роду!»

До Дня українського козацтва: у Центральній бібліотеці ім. Ш.Кобера і В. Хоменка відбулася ігрова програма «Ми такі, козацького роду!»

5 жовтня до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка завітали нові друзі – учні 3-го класу Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості». Під час екскурсії бібліотекою хлопчики й дівчатка переглянули не лише цікаві виставки з новенькими книжками, а й відвідали лаунж-зони та релакс-закапелки.

Після захоплюючого знайомства на третьокласників чекав несподіваний сюрприз – ігрова програма «Ми такі, козацького роду!». Захід присвятили прийдешньому Дню українського козацтва, який щороку відзначається 14 жовтня. Учасники гри проходили випробування, описані у книзі Світлани Богдан «Викрадений перстень», що занурили гравців у сиву минувшину часів Запорізької Січі. Дітлахам випала нагода не лише перетворитися на справжніх козаків, а й стати джурами славетного отамана Сірка. Вони весело долали перешкоди у козацьких розвагах, іграх, естафетах, танцювали запального гопака та дізнавалися цікаві подробиці з життя козаків. Хлопчики та дівчатка розійшлися по домівках із незабутніми враженнями! А найкращі миті зустрічі залишилися на яскравих світлинах.

Тож, до нової зустрічі у бібліотеці!