До Дня Соборності України Центральна міська бібліотека ім. М.Л Кропивницького отримала корисні подарунки

До Дня Соборності України Центральна міська бібліотека ім. М.Л Кропивницького отримала корисні подарунки

21-го січня, напередодні Дня Соборності України, власний кореспондент друкованого видання Верховної Ради – газети «Голос України» у Миколаївській області, Олена Івашко, завітала в гості до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з дарунком, що поповнить книжковий фонд і прийдеться, на думку пані Олени, до вподоби читачам. Тож, на полицях бібліотеки знайшли цього дня своє гідне  місце книги: «Уроки журналістики і життя», ювілейне видання творів Максима  Рильського та унікальна збірка «30 років Незалежності. Верховна Рада України».
На останній директор ЦМБ ім. М.Л.Кропивницького Інга Хоржевська зупинилася окремо: «Книга являє собою сучасний погляд на новітню історію країни. Збірка фактів пропонує кожному читачеві зробити свій власний висновок стосовно подій, що мали місце на території держави протягом останніх 30 років. Тут необхідно закцентувати увагу  на тому, що інформація була отримана з першоджерел. А це дуже важливо. Я переконана, книга «30 років Незалежності. Верховна Рада України» буде дуже корисною нашим читачам». Видання, і справді, сприймається як своєрідне документальне відбиття всієї 30-річної історії України. У хронологічному порядку викладено події, починаючи від 1990 року, і до 2020-го. До складу авторської групи входили журналісти «Голосу України». Працюючи над книгою, вони використовували свідчення учасників тих подій, окремі матеріали засобів масової інформації, й звичайно, керувалися своїми особистими спостереженнями.

Безумовно, знайде свого зацікавленого читача  і книга про історію Інституту (факультету) журналістики Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка «Уроки журналістики і життя»  про шляхи і долі тих, хто тут навчався.

Припаде до серця й душі «І розіллється знов медами. Публіцистика. Есеїстика. Проза» Максима Рильського.

У кожного з нас вдома точно є книги, які ми вже прочитали і можемо ними поділитися з близькими, знайомими та рідними людьми, друзями. Ймовірно, ці видання «засумували» на своїх  полицях, а подароване їм друге життя обов’язково принесе радість і користь багатьом іншим читачам, доповнивши фонди міських  бібліотек.