До Дня міста: перед миколаївцями вперше для широкого загалу виступить Національний філармонійний оркестр під керівництвом Хобарта Ерла

До Дня міста: перед миколаївцями вперше для широкого загалу виступить Національний філармонійний оркестр під керівництвом Хобарта Ерла

11 вересня о 17:00 у святковій програмі з нагоди Дня міста міста миколаївців вперше вітатиме Національний філармонійний оркестр, художній керівник та головний диригент ‒ народний артист України Хобарт Ерл. Музичний дарунок від одеських музикантів лунатиме просто неба у Каштановому сквері.

Національний одеський філармонійний оркестр був заснований як симфонічний оркестр Одеської філармонії в 1937 році. З оркестром працювали такі видатні диригенти та солісти, як Натан Рахлін, Юрій Темірканов, Курт Зандерлінг, Давид Ойстрах, Еміль Гілельс, Євген Кісін, Арвід та Маріс Янсонси. З отриманням Україною незалежності змінився також статус оркестру: в 1993 році Розпорядженням Кабінету Міністрів України оркестр отримав державний статус та був перейменований в Одеський державний філармонійний оркестр. Одеський оркестр – єдиний в Україні, який знаходився за межами Києва та мав такий статус. Це було визнанням динамічного прогресу оркестру під керівництвом головного диригента та художнього керівника Хобарта Ерла протягом минулих двох років.

Відвідавши 15 країн після 1992 року, оркестр та Хобарт Ерл здійснили 9 поїздок в Західну Європу, 3 поїздки в Північну Америку та в 1995 році перетнули екватор під час поїздки на фестиваль міста Перт в Австралії. Виступали у таких Концертних залах як Мьюзікферайн у Відні, Барбікен Холл у Лондоні, Кельнська філармонія, Бетховен-халлє в Бонні, Національна аудиторія в Мадриді, Великий зал Московської консерваторії, Карнегі Холл у Нью-Йорку, Кеннеді Центр у Вашингтоні, Оркестра Холл у Чікаго та Дейвіс Холл у Сан-Франциско. Доповненням до регулярних концертів в Одесі були виступи оркестру та Хобарта Ерла у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Ужгороді, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Кіровограді, а також здійснили 11 різних поїздок до Києва.

Хобарт Ерл – художній керівник і головний диригент Національного одеського філармонійного оркестру, Народний артист України. Oдин з небагатьох людей, яких по праву можна назвати «людина світу». За версією провідного спеціалізованого журналу «Musical America Worldwide» в 2014 році увійшов до списку 30 «Професіоналів Року».

Тож, шановні миколаївці, нехай цей музичний дарунок стане яскравою окрасою свята!

Відзначаймо разом день народження міста нашої любові!

Інформація з сайту:

http://odesacompetition.com/orchestra/