Дивовижний вальс квітів від миколаївської художниці Галини Кір’якової

Дивовижний вальс квітів від миколаївської художниці Галини Кір’якової

Краса України, квітучий Південь! Сьогодні ти потужною брамою охороняєш міць усієї країни. Твоє тіло понівечене та вкрите ранами, але дух ‒ незломлений. Адже немає такої сили, яка б змогла знищити коріння роду людського, його пам’ять, віру та надію. Бо з кожним новим ранком Богом дане життя триває, природа оживає й надихає красою своїх дітей.

Галина Кір’якова ізмалечку надихалася чаруючими краєвидами рідного Миколаєва, безкрайніми квітучими південними степами і морськими просторами. Перші спроби передати своє захоплення красою милого серцю краю жінка намагалася у віршованій формі, але краще це вийшло за допомогою фарб та пензля. Так, у 2007 році з’явилася перша картина. Це були звичайні міські квіти, а потім вже квітковий розмай не сходив із полотнен мисткині.

«Творчість Галини Кір’якової ‒ дивовижний вальс квітів! Польові ромашки, волошки і маки, садові троянди, лілії та півонії, весняні кульбаби, іриси й тюльпани, осінні хризантеми та жоржини ‒ кожній квітці художниця знаходила своє особливе місце у картині, щоб закцентувати увагу глядачів на її унікальній красі. Пані Галина не боїться постійно експериментувати з кольорами і техніками, що надає її картинам оригінальності. До війни роботи художниці постійно експонувалися на міських і обласних виставках, а кращі з них і нині знаходяться в обласних музеях Миколаєва», ‒ розповідає голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Війна змусила художницю покинути звичне життя, залишити все найдорожче і у перші ж дні виїхати до Чехії. Улюблений світ жінки залишився далеко, у рідному Миколаєві. Протягом тривалого часу пані Галина не могла взяти до рук пензлі, і тільки нещодавно художниця написала першу картину. Підсвідомість виплеснула на полотно бажану мрію ‒ південний квітучий степ з маками, волошками, дзвониками і ромашками. Рідна краса під мирним небом, сяючої блакиті якого немає кінця-краю!

Мрії збуваються, особливо якщо вони помножені на силу багатьох людей. Так і буде! Ми переможемо! Все буде ‒ Україна!

На світлинах ‒ роботи Галини Кір’якової.

Зображення запису ‒ «Квітучий Південь», полотно, олія.