Дитяче містечко «Казка» відновлює свою роботу для відвідувачів

Дитяче містечко «Казка» відновлює свою роботу для відвідувачів

1 червня, в День захисту дітей, після тривалого карантину, розпочинає роботу Дитяче містечко «Казка» в якості паркової зони для відпочину, без проведення масових заходів та роботи атракціонів.

При відвідуванні території містечка потрібно буде дотримуватись індивідуальних заходів профілактики, належного соціального дистанціювання та відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

З нагоди довгоочікуваного відкриття, працівники парку підготували декілька нових локацій, які вражають своїми масштабами та красою. Це прекрасні зони відпочинку, де не лише діти, але й дорослі зможуть відчути себе, ніби у казковому лісі. Миколаївці та гості матимуть нагоду насолодитися часом, проведеним з дітьми, прогулятися заплутаними стежками ландшафту, зробити гарні фото в нових та вже знайомих фотозонах, поїсти морозива та просто відпочити від затяжної ізоляції.

Тож, відкриття Дитячого містечка «Казка» ‒ це чудова можливість провести час з сім’єю та насолодитись природою. Казкові локації та працівники парку чекають на вас!