Діснеївському мишеняті виповнилося 92: подробиці Дня веселощів від Міккі і Мінні Маусів у реабілітаційному центрі «Мрія»

Діснеївському мишеняті виповнилося 92: подробиці Дня веселощів від Міккі і Мінні Маусів у реабілітаційному центрі «Мрія»

Нещодавно найвідоміше мишеня в світі Міккі Маус відсвяткувало свій день народження, йому виповнилося 92 роки! Із цього приводу Міккі зі своєю подружкою Мінні завітали у гості до вихованців Державної реабілітаційної установи «Мрія». Подібні зустрічі вже є доброю традицією співпраці фахівців Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка з реабілітаційною установою. Так і цього разу аніматори у костюмах діснеївських героїв запросили учасників тематичного свята у неймовірну мандрівку світом казок.

Дітлахам було цікаво дізнатися подробиці створення одного із символів компанії Disney, який став улюбленцем хлопчиків і дівчаток  усього світу. Учасники зустрічі із здивуванням сприймали факти про те, що за довге життя Міккі приміряв на себе більше 170 образів: від пілота й туриста до мушкетера, що Волт Дісней сам довго озвучував Міккі Мауса в своїх мультфільмах, а офіційним українським «голосом» мишеняти є озвучування Юрія Кудрявеца.

Бібліотекарі-аніматори зробили дитяче свято яскравим і веселим, а костюми, ігрова програма, музичний супровід додали святкової атмосфери та незабутніх вражень!