День знань і перші уроки: у Миколаївському зоопарку пройшов цикл пізнавальних заходів

День знань і перші уроки: у Миколаївському зоопарку пройшов цикл пізнавальних заходів

Упродовж перших вересневих вихідних малеча Миколаєва мала можливість відвідати цікаві уроки у Миколаївському зоопарку, де веселий дзвоник проголосив про початок занять.

Дуже незвичним для «учнів» став перший урок, присвячений царській родині левів. Діти активно виконували пізнавальні практичні завдання, жваво грали у рухливі ігри, а на завершення долучилися до показової годівлі великих кішок.

Наступного дня на дітлахів чекав захоплюючий урок з «Черепахології». Упродовж заходу співробітники зоопарку познайомили школярів з тваринами, які символізують мудрість, багатство й довголіття. Найбільш цікавим для дітей стало купання та годування величних черепах і визначення їх віку. Під час перерви малеча залюбки підхопила драйвові ритми рухливих ігор.

Третім та останнім уроком пізнавального циклу стала «Тапірографія». Хлопчики та дівчатка з радістю виконували цікаві незвичні завдання, уважно слухали чарівну легенду про коропів кої та годували їх, налаштовуючись на спокійний лад опановування знань.

Щиро вітаємо наших школярів з початком навчального року та бажаємо не лише активно пізнавати світ навколо себе, а й отримувати безліч позитивних емоцій від спілкування з вчителями та однокласниками!