День Європи у Миколаєві!

Головна / День Європи у Миколаєві!

17 травня у Миколаєві гучно та з європейським колоритом відсвяткували День Європи в Україні.

Феєричним початком масштабного Євро-festу-2019 стала музична start-акція “Ода до радості”, що відбулася біля Обласного палацу культури.

Музичне дійство, в рамках якого у виконанні оркестру PERFORMANCE BIG BAND Володимира Алєксєєва прозвучав неофіційний Гімн Європи та офіційний Гімн Європейського Союзу і Ради Європи, – дало старт карнавальній ході, що презентувала цього дня 27 країн Європейської співдружності.

Більше 3000 студентської та учнівської молоді в образ відомих персонажів зарубіжжя, казкових героїв і вагомих історичних постатей пройшлися центром міста, розкриваючи багатогранний та загадковий світ країн Євросоюзу.

Так, пройшовшись головною вулицею міста, карнавальна хода потрапила у справжнє Євромістечко, на яке цього дня перетворилася Соборна площа. Окрім сучасних, креативних фотозон на городян очікувало безліч інтерактивів, що розповідали про специфіку і традиції відзначення офіційних чи “вигаданих” свят країн ЄС.

В оточенні тематичних локацій і відбулося офіційне відкриття Дня Європи у Миколаєві.

З важливою молодіжною подією городян привітали: Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі, а також гості свята – представники Посольства Словацької Республіки в Україні, Почесного консульства Словацької Республіки в Одесі, Генерального консульства Румунії в Одесі, Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі, Представництво Міністерства закордонних справ України в Одесі та Асамблеї національностей України.

Після урочистостей усі бажаючі долучилися до перегляду молодіжного музичного шоу “Не співай, як усі”, яке провели запальні ведучі – команда “Легко і Просто”. У запеклому музичному батлі, де зійшлося 6 команд зі студентів вузів та коледжів, перемогу здобув Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Атмосферності захоплюючому молодіжному заходу додали виступи кращих вокалістів міста, наприкінці ж запалювали неперевершені зірки – ансамбль пісні УМВС України в Миколаївській області Южний патруль“.

Фото: управління, Артем Куцолабський.