День міста у новому форматі

День міста у новому форматі

 

12 вересня миколаївці святкували  231-річницю з дня заснування Миколаєва. За умов карантинних обмежень цього року День міста пройшов у незвичному та абсолютно новому форматі – для городян  та гостей цілий день працювало радіо «Соборна площа». В святковому радіоефірі лунали пісні про місто та авторські твори миколаївських поетів і композиторів.

Ведучими цього свята стали: Сергій Розмариця (клубний МС, ведучий святкових заходів, конкурсів та корпоративів), Олег Кошовий (шоумен, директор концерт-холу «Юність») та Анастасія Погосова (миколаївська бізнесвумен, переможниця міжнародного конкурсу «Mrs. Extraordinary of the World», найкрасивіша в світі жінка плюс-сайз, учасниця 9 сезону проєкту «МастерШеф»), Максим Коровай (заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»,  постійний ведучий міських святкових заходів).

Окремий блок радіоефіру провів Олександр Сичов – заслужений артист України, автор-виконавець.  Олександр в ролі ведучого вітав містян зі святом та дарував в прямому ефірі свої авторські вірші та пісні.

Гостями святкового ефіру стали:  Олександр Сєнкевич, мер привітав жителів і гостей міста зі святом; Олександр Малюк – музикант, композитор та керівник ансамблю пісні ГУНП «Южный Патруль»; Людмила Бондар – директор ММПКіУП, котра презентувала «Гімн любові» присвячений цьому величному та всеохоплюючому почуттю.

Святкове радіо також приєдналось до ефіру радіо «Рідна вулиця». Тож навіть випадкові пішоходи по всьому місту долучались до свята у новому форматі.

Приємним сюрпризом для всіх містян на Соборній площі став фотоконкурс і розіграш тематичних призів в Instagram. Городяни з радістю долучались до конкурсу,  ділились позитивом та щирими емоціями з рідним містом. В розіграші брали участь всі бажаючі – від дорослих до юних миколаївців. Цікаві та креативні світлини від учасників були об’єднані однією великою темою – любові до нашого прекрасного міста!