День міста: Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує гостей на святковий майданчик

День міста: Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує гостей на святковий майданчик

11 вересня на вулиці Соборній діятиме бібліотечний майданчик, який у День міста організує Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького. Тут гості свята зможуть скористатися фотозоною «Миколаїв. Пазли», художниця Юлія Поліщук познайомить із виставкою листівок, а також запросить на автограф-сесію.

Локація «Миколаївський хронограф» познайомить поціновувачів старовини з історією Миколаєва у кращих виданнях. Не нудьгуватимуть і прихильники інтелектуальних розваг: для них підготовлена інтерактивна гра-вікторина «Ретро-Миколаїв», бліцвікторина «Прогулянки старим Миколаєвом», настільна гра «Мандрівка Миколаєвом» і віртуальний квест «Історія міста у твоїх долонях».

Любителі рукоділля також зможуть проявити на майданчику свої творчі здібності. Пам’ятні поробки власноруч можна приготувати на:

– майстер-класі зі створення вітальних листівок «Рідному місту з любов’ю!»;

– воркшопі з розмальовування екологічних торбинок;

– майстер-класі з плетіння морських вузлів «Миколаєву – сім футів під кілем!».

На «літературну толоку» запрошені також і миколаївські автори. На захід завітають письменники та поети, які пишуть для дітей та дорослих. Це Макс Айдахо і Олег Дорош, Олена Півненко і Віталій Рогожа, Сашко Обрій (Кучеренко) та Тетяна Свірська, Галина Запорожченко та Ірина Грунська, Ольга Славна й Віра Марущак.

Також на майданчику активні містяни зможуть віддати свій голос за проєкти Громадського бюджету, придбати краєзнавчі видання та книги видавництва Ірини Гудим.

Відсвяткуймо разом день народження міста нашої любові!