Даруючи свято всім: ММПК «Корабельний» розпочав новорічний марафон

Даруючи свято всім: ММПК «Корабельний» розпочав новорічний марафон
21 грудня народний ансамбль циганської пісні і танцю «Бахтале» (художній керівник заслужений працівник культури України В. Юрковський), школа циганського танцю «Ягорі» (керівник І. Лесів) та дитячий циганський ансамбль «Терне рома» (керівники В. Дехтяренко, Д. Юрковський) відкрили новорічний марафон святкових заходів творчих колективів Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан).
Запальні та ліричні циганські пісні, яскраві та колоритні хореографічні композиції, віртуозні інструментальні номери, гумор ‒ усе це та багато іншого дозволило глядачам поринути з головою у цікавий, захопливий і самобутній світ ромської культури. Також, за доброю традицією, привітали у Палаці культури й ветеранів праці з прийдешніми новорічними святами, подякувавши їм за безцінний вклад у розвиток культури.
23 грудня учасники народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник С. Реутов) ПК «Корабельний» завітали з творчим візитом до ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект», аби подарувати працівникам підприємства гарний святковий настрій.
Створенню комфортних умов для артистів сприяли М. Ларіонов, який вже багато років є добрим другом палацу культури, та В. Волкожа, голова ради ветеранів підприємства.
Вокалісти осередку культури виконали відомі українські народні, естрадні сучасні пісні, новорічно-різдвяні композиції, створивши піднесену передноворічну атмосферу. Приємним подарунком для всіх стали виступи В. Попової та Н. Простякової зі своїми доньками.
На завершення народна умілиця подарувала на згадку артистам вишиті українським орнаментом рушники. Окрім цього колектив ансамблю був відзначений подякою за чудовий новорічний концерт.
23 грудня весело та святково було в Первомайському ЗДО яслах-садку «Золотий ключик» Вітовського району Миколаївської області.
«У пошуках Діда Мороза» ‒ під такою назвою відбулася театралізована конкурсно-розважальна ігрова програма, яку подарували вихованцям дошкільного закладу аніматори ММПК «Корабельний».
Святкові персонажі ‒ Сніговик Олаф, Подарунок, Порося Піг, Криска Лариска ‒ грали з дітворою, долаючи уявні перешкоди, що для них влаштувала Бабуся Ягуся.
Цікаві пісні, вірші, танці, щирі усмішки дорослих і дітей допомогли Дідусеві Морозу дістатися місця призначення й привітати усіх з прийдешніми святами.
Подібну ігрову програму аніматори Палацу культури подарували учасникам зразкового ансамблю бально-спортивного танцю «Улыбка» (керівник О. Заборовська) у художньо-музичному салоні ПК «Корабельний».
Діти весело грали, а також дарували всім присутнім на святі чудові хореографічні композиції, отримуючи у відповідь шквал оплесків.
Загалом свята пройшли прекрасно, усі глядачі наповнилися позитивною енергією та отримали заряд бадьорості й драйву для того, щоб весело та щасливо зустріти Новий рік.