«Чисті аркуші»: у бібліотечній світлиці презентували виставку робіт вихованців дитячої художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха»

«Чисті аркуші»: у бібліотечній світлиці презентували виставку робіт вихованців дитячої художньої студії інклюзивного навчання  «Диво-Птаха»

2 грудня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася творча зустріч із миколаївською художницею, викладачкою, майстринею декоративно-ужиткового мистецтва Іриною Чайкою. Гостя презентувала виставку робіт «Чисті аркуші» від вихованців дитячої художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха», яку вона очолює понад 4 роки.

Під час зустрічі пані Ірина розповіла, що студійцями є малеча віком від трьох років і старше, а також діти з особливими потребами (за інклюзивною програмою). До речі, в бібліотеці вже 3 роки працює проєкт рівності «Світ один на всіх: інклюзія в дії», метою якого є створення для всіх користувачів відповідних умов для отримання повноцінних якісних послуг.

Ірина Чайка також познайомила присутніх із виставковою експозицією «Чисті аркуші», що складається з понад 50 картин найменших вихованців студії. Казкові тварини, літературні герої, дивовижні портрети переносять глядача в магічний світ дитячих мрій і фантазій. Особливо зворушливим було нагородження маленьких художників, які отримали за свої творчі здібності дипломи й заохочувальні подарунки від керівниці студії. На захід завітало багато гостей, серед яких був і начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Зустріч пройшла в дружній і теплій атмосфері, а на добру згадку її учасники отримали чудові світлині від миколаївського фотографа Андрія Сливи.