Бурхливі оплески та сяйво кубків: успішні виступи учасників творчих колективів палацу культури «Корабельний»

Бурхливі оплески та сяйво кубків: успішні виступи учасників творчих колективів палацу культури «Корабельний»

Минулими вихідними вихованці Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» активно демонстрували свої таланти як на рідній сцені, так і на інших концертних майданчиках міста. Свою любов до мистецтва дорослі і малеча презентували у різних жанрах і стилях.

9 жовтня палац відчинив двері учасникам конкурсу «Театральні бувальщини», організатором якого виступив Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. У заході взяли участь кращі колективи міста та області. Аматорський театр ім. М.О.Троянова ММПК «Корабельний» (керівниця Тетяна Герман) у конкурсних перегонах посів почесне ІІ місце.

10 жовтня палац культури «Корабельний» приймав учасників Усеукраїнської акції «Крізь творчість до єднання». Засновником конкурсу-фестивалю дитячої та молодіжної творчості є Міністерство молоді та спорту України, молодіжна Громадська Організація «Коло руху», танцювальна студія «Феерия». Творчі колективи палацу були представлені:

  • аматорською цирковою студією «Наш цирк» (кер. Каледин М.А.);
  • студією естрадного вокалу «Звезда» (кер. Овсяннікова С.М.);
  • Школою циганського танцю «Ягорі» (кер. Лесів І.С.);
  • Аматорським театром ім. М.О.Троянова (кер. Герман Т. А.).

Переможці конкурсу-фестивалю були нагородженні цінними подарунками і грамотами, дипломами за участь, кубками і солодкими подарунками. Бажаючі мали можливість взяти участь у цікавих майстер-класах.

10 жовтня також учасники колективів індійського танцю «Бхарат» (кер. Руднік Ю.) і Школи індійського танцю «Лакшмі» (кер. Конончук Н.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців східного танцю «Мархаба».(м. Миколаїв). Солістка колективу індійського танцю «Бхарат» Софія Бронська посіла І місце у двох номінаціях.

І завершили конкурсний марафон яскраві виступи зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (кер. Кобельчук Н.). Юні танцівники представили свої номери на Відкритому чемпіонаті Миколаївської області з сучасних танців «У ритмах танцю», що цієї неділі відбувся у концерт-холі «Юність». Майстерність і харизма виконавців була відмічена конкурсним журі десятками дипломів і кубків.

Щиро вітаємо вихованців і керівників колективів із заслуженими нагородами! Творчих успіхів і надалі!