«Бібліотечні сутінки»: читачі ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко долучилися до Всеукраїнської книжкової вечірки

«Бібліотечні сутінки»: читачі ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко долучилися до Всеукраїнської книжкової вечірки

Користувачі  Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко долучилися до  Всеукраїнської сутінкової вечірки, яку ініціювала Національна бібліотека України для дітей. Квиток на закриту книжково-пригодницьку вечірку «Бібліотечні сутінки» — нагорода для найактивніших учасників зимових читань, які відбувалися під час зимових канікул.

Цьогорічні «сутінки» пройшли в онлайн-форматі. Читачі разом із героями мультфільму «Крижане серце» мали можливість цікаво та весело провести час, розкривши свої творчі та читацькі здібності. А читали дітлахи уривки зворушливої історії про справжнє кохання, що долає будь-які перешкоди. Яскрава історія за мотивами анімаційного фільму, який здобув премію Оскар, знову ожила на сторінках цієї чудової книги. Учасники заходу малювали й відгадували казкових героїв, танцювали разом з Ельзою, а також відповідали на кумедні запитання Олафа.

Усі були в захваті від такого формату свята і, безумовно, така онлайн-вечірка запам’яталася юним читачам своєю неймовірною енергетикою та приємними сюрпризами.