Безцінний скарб дорослих і дітей

Безцінний скарб дорослих і дітей
Життя стрімко йде вперед та щоденно вносить свої корективи. Суспільство змінюється і потребує все більше нових платформ для розвитку громади. Міські бібліотеки, які завжди були невід’ємною складовою культурного простору Миколаєва, сьогодні сповна і успішно відіграють роль таких гуманітарних платформ. Вони, як мультисервісні заклади, і справді живуть на одній хвилі з дорослими і юними городянами.
Так, бібліотека-філіал №4 «Читай-City» (Бузький бульвар, 11) має неабияку популярність серед мешканців свого мікрорайону, які її називають ще «бібліотекою для всієї родини», адже в ній кожен, не зважаючи на вік, може знайти для себе літературу для читання та заняття за уподобаннями.
Непідробним доказом вдячності користувачів цієї бібліотеки є листи, що надходять на пошту управління з питань культури та охорони культурної спадщини. «Персонал бібліотеки створює для нашої малечі надзвичайно атмосферні свята та вечірки. Чудові вихователі готують наших діточок до школи і діти біжать на заняття з радістю. Бібліотека «Читай City» – це просто безцінний скарб для багатьох сімей нашого району», – пише Дар’я Глухова, мама п’ятирічної Маринки.
Такий щирий фідбек іще раз доводить, що миколаївські бібліотеки безперервно трансформуються і перебувають у постійному розвитку, слідкуючи за сучасними потребами городян, беручи на себе роль громадських центрів – інформаційних, культурних, просвітницьких і соціальних.