Авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Андріївни Ярової

Авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України   Тетяни Андріївни Ярової
8 лютого о 15:00 у палаці культури Головного управління Національної поліції у Миколаївській області відбудеться авторський концерт та презентація збірки віршів і пісень «Cest La Vie» композитора, заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Ярової.
Тетяна Андріївна Ярова народилася у Миколаєві. Після закінчення навчання в Одеській державній консерваторії ім. А. В .Нежданової працювала в Одеському театрі музичної комедії, створювала оркестрові аранжування музики для спектаклів. Але згодом повернулася у рідне місто.
Тетяна Ярова є членкинею Національної спілки композиторів України, має цілу низку почесних звань і нагород, серед яких: заслужений діяч мистецтв України, орден княгині Ольги ІІІ ступеня, почесний орден «Берегиня України».
Зараз Тетяна Андріївна працює у жанрах естрадної пісні, хорової, фортепіанної, вокальної, камерно-інструментальної музики. Провідний напрямок її діяльності пов’язаний з керівництвом муніципальним театром-студією естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді.
З легкої руки Тетяни Ярової у 1997 році стартував Відкритий міський телевізійний конкурс молодих виконавців естрадної пісні і танцю «Обрій». Більше як за 20 років у телевізійному конкурсі взяли участь співаки і танцюристи практично з усіх міст Південного регіону України. У 2013 році «Обрій» отримав свою телевізійну версію і увійшов в число кращих дитячо-юнацьких програм, які з успіхом транслювалися регіональними телерадіокомпаніями багатьох міст України.
У своїй новій збірці «Cest La Vie» Тетяна Ярова представила авторські пісні та вірші. На сторінках книги можна знайти і твори про любов до рідного міста, і про хвилювання за долю хлопців на передовій, і роздуми про особисте, і жарти, і думки вголос. Вірші Тетяни Андріївни пронизані щирістю та відкритістю до своїх шанувальників. В них звучать як повсякденні питання, так і чуттєві миті, жарти, моменти з життя простої людини з її проблемами та радощами.
Автор висловлює щиру подяку Миколаївському міському голові Олександру Сєнкевичу та комунальній установі «Агенція розвитку Миколаєва» за допомогу у виданні цієї збірки.