Артбук «Ковчег «Україна»» відтепер є і в Миколаєві: Центральна міська бібліотека імені М.Л.Кропивницького отримала унікальний дарунок

Артбук «Ковчег «Україна»» відтепер є і в Миколаєві: Центральна міська бібліотека імені М.Л.Кропивницького отримала унікальний дарунок

Несподівано приємний подарунок колективу Центральної міської бібліотеки імені М.Л.Кропивницького зробили колеги – співробітники Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука, переможці всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року». До фонду миколаївської бібліотеки вони передали унікальне видання – книгу «Ковчег «Україна». Цей артбук занурить читачів у сиву минувшину та поведе у захоплюючу мандрівку тисячоліттями української історії та культури. Унікальний видавничий проєкт знайомить сучасників із артефактами, шедеврами професійного мистецтва, символами та архетипами, історичними постатями видатних культурних діячів – з усім, що об’єднує поняття «бренд України».

Популярне артвидання перезавантажує культурні стереотипи про Україну, демонструє масштаб і велич усієї її культурної спадщини, відкриває широкому загалу відомі тільки вузькому колу спеціалістів унікальні культурні артефакти. Як стверджує авторка видання Ярина Винницька: «Якби кожен українець знав про свою культуру хоча б те, що викладено у цій книжці, ми б жили у цілковито інакшій країні …»

«Подарункове видання вийшло за підтримки Українського культурного фонду. Ми щиро вдячні нашим колегам – співробітникам Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука за такий подарунок. Принагідно вітаємо їх із перемогою у всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року». Символічно, що артбук «Ковчег «Україна»» з`явився у нашій бібліотеці у рік 30-річчя незалежності України. Ми запрошуємо наших читачів до бібліотеки для ознайомлення з книгою»,- говорить директорка Центральної міської бібліотеки імені М. Л.Кропивницького Інга Хоржевська.

Усіх бажаючих ознайомитися з артбуком «Ковчег «Україна»» чекають за адресою: вул Потомкінська, 143/А.