Ансамбль “Вітовчани” ПК “Корабельний” – став окрасою відкриття персональної виставки мисткині Жанни Семененко-Руських

Ансамбль “Вітовчани” ПК “Корабельний” – став окрасою відкриття персональної виставки мисткині Жанни Семененко-Руських
5 вересня в рамках ІV обласного виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2018-2019» в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї свою творчість представила майстриня НТО «Прибужжя» Жанна Семененко-Руських. Колориту заходу додав народний вокальний ансамбль «Вітовчани» ММПК «Корабельний».
Організаторами проекту традиційно виступили Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя». Його робота спрямована на збереження українських традицій і розвиток сучасної культури області.
З відкриттям персональної виставки Жанну Семененко-Руських привітав начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Заслужений працівник культури України Михайло Димитров, директор МОЦНТ та КОР, Заслужена артистка України Наталія Баштова.
Приємним доповненням заходу, на якому зібрались поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва, став виступ народного вокального ансамблю Палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) «Вітовчани» під керівництвом досвідченого й професійного Василя Стефанюка.
Ансамбль додав заходу справжнього народного колориту, а його учасники всією душею прониклися дійством й подарували організаторам і гостям виставки яскраві пісенні композиції, що не лише доповнили виставкову експозицію, а й створили особливу атмосферу єднання української пісні та вишивки.
Організатори подякували майстрам НТО «Прибужжя» за активну роботу і залучення дітей не лише до сучасних, а й до традиційних напрямів мистецтва. Ансамблю «Вітовчани» ж висловили подяку та нагородили грамотою за їхню творчість і підтримку майстрів Миколаївщини.
Дирекція ММПК «Корабельний» і колектив ансамблю «Вітовчани» щиро вдячні організаторам за запрошення й можливість відвідати гарну виставку та продемонструвати свій талант.
За матеріалами офіційного сайту МОЦНТ та КОР