«Алгоритм сьогодення, осяяний незалежністю»: у бібліотеці ім. Ш.Кобера і В.Хоменка вдбулася презентація виставки робіт Інеси Завялової

«Алгоритм сьогодення, осяяний незалежністю»: у бібліотеці ім. Ш.Кобера і В.Хоменка вдбулася презентація виставки робіт  Інеси Завялової

27 серпня в Центральній міський бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася творча зустріч із миколаївською письменницею та поеткою Інесою Завяловою. Захід присвячено 30-річному ювілею незалежності України.

Пані Інеса ‒ переможниця обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга» в номінації «Краще видання для дітей та юнацтва», ініціаторка проведення літературного конкурсу для дітей «На казкових вітрилах», підведення підсумків якого проходило в бібліотеці у червні 2021 року. Цього разу жінка постала у ролі мисткині та презентувала виставку робіт «Алгоритм сьогодення, осяяний незалежністю». До уваги глядачів було представлено до 15 живописних полотен абстракційного характеру.

Під час зустрічі авторка залюбки ділилася секретами своєї творчості, розмірковуючи про роль мистецтва в житті людей. Дискутуючи про творчі здібності, учасники заходу дійшли висновку, що розвивати внутрішній потенціал ніколи не пізно. До речі, у новій книзі «Скарби із стародавньої амфори» Інеса Завялова виступила також і у ролі ілюстраторки.

Яскравою родзинкою заходу стали концертні номери від тріо бандуристів «Акварель», яке подарувало гостям класичні та сучасні музичні композиції та гарний настрій.