Яскраво та колоритно в Миколаєві відсвяткували Різдво!

Головна / Афіша / Яскраво та колоритно в Миколаєві відсвяткували Різдво!

Традиційно, період зимових свят в Миколаєві проходить весело, гучно та насичено. Цього року Різдвяні дні для миколаївців стали дійсно святковими та щедрими на розважально-ігрові, концертні програми та фольклорні дійства.

Розпочалося святкування 6 січня з розважально-ігрових програм, які проходили  біля головних міських ялинок. Атмосферу свята створював творчий колектив Дитячого містечка “Казка”, що в образах казкових персонажів проводив для дітлахів веселі конкурси, ігри та забави. Усі учасники заходу не тільки гарно провели час, поводили хороводи, а й отримали солодкі подарунки.

7 січня, в День Різдва Христового, управління з питань культури та охорони культурної спадщини підготувало для городян особливу програму.

Цього дня, Каштановий сквер привітно зустрічав миколаївців на ігровій програмі, а згодом на концерті “Різдвяні сурми”. На усіх бажаючих чекав музичний дарунок від духового оркестру військової частини № 3039 Національної гвардії України. Військовослужбовці – музиканти виконали для багаточисельної аудиторії відомі  різдвяні композиції та хітові мелодії усіх часів. Городяни різних поколінь розважалися, танцювали та ділилися позитивними емоціями з оточуючими. Наприкінці програми оркестр разом з присутніми виконав відому українську колядку  “Нова радість стала”.

Яскравим продовженням свята стало фольклорне дійство “Різдвяна феєрія” на Соборній площі. З різних куточків міста до головної площі з’їхалися  творчі колективи з палаців культури: “Молодіжний”, “Корабельний”, Миколаївського міського палацу культури і мистецтв та Матвіївського, Тернівського, Великокорениського будинків культури.

Колоритні, ошатно вбрані в традиційний український одяг артисти колядками, українськими народними та естрадними піснями, обрядовими дійствами свят зимового циклу подарували присутнім щирі емоції та справжню феєрію Різдва. Глядачі ж у свою чергу віддячили гучними оплесками та надзвичайною творчою активністю. Частинка миколаївців, задля створення різдвяного настрою стала однією великою, дружною родиною, що не могло не підбадьорювати артистів.

8 січня на городян чекав справжній сюрприз. Вперше в Миколаєві традиційний фестиваль “Пісні старого Яхт-клубу” пройшов взимку. Цього разу  поціновувачі хітів минулих десятиліть зібралися в Каштановому сквері. Відкрили фестиваль усім відомим гімном у виконанні заслуженого працівника культури України Євгена Долгова, лауреата всеукраїнських фестивалів Наталі Ковальової, Юлії Ковалєвської, Івана Лисенка та Ігоря Гордєєва. Улюблені композиції лунали у виконанні кращих солістів – вокалістів, художніх колективів, поетів міста та миколаївців, які підспівували рядки улюблених творів з юності.

На цьому зимові розваги не закінчуються. До 14 січня біля міських ялинок на площі та вулиці Соборній будуть проходити ігрові та концертні програми для дітей і дорослих. В програмі заходів цікаві конкурси, вікторини, веселі ігри, призи та пригоди з казковими героями.

Детальна інформація про заходи на нашому web-порталі (cultura.mkrada.gov.ua) в розділі “Культурне життя”!

Фото: Вадим Федоров, Альона Шандригіна, NikLife, Новости-N

Відео: NikLife, Новости-N