В бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дорослих відбулася презентація проекту згуртування громади міста Миколаєва “Миколаїв: ми – коло” та урочисте відкриття коворкінгу

Головна / Афіша / В бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дорослих відбулася презентація проекту згуртування громади міста Миколаєва “Миколаїв: ми – коло” та урочисте відкриття коворкінгу

27 січня в бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дорослих відбулася презентація проекту згуртування громади міста Миколаєва “Миколаїв:ми – коло” та урочисте відкриття коворкінгу – простору для спільних зустрічей, навчання та відпочинку.

Проект згуртування громади міста Миколаєва “Миколаїв:Ми-коло”  реалізовується в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на згуртування місцевої громади для спільного вирішення актуальних проблем шляхом проведення суспільно-корисних та соціокультурних заходів, формування сталої платформи для ефективної взаємодії в громаді.
В ході презентації, завідувач відділу з інформаційно-аналітичної та проектної діяльності Міського методичного центру, керівник проекту – Олена Гойман представила основні напрямки роботи в рамках реалізації проекту та проанонсувала низку заходів освітнього, екологічного та культурно-дозвіллєвого спрямувань, що проходитимуть в різних закладах культури міста до кінця червня 2018 року.

Так, на усіх бажаючих чекають: тренінги з медіаграмотності, домедичної допомоги, фінансової грамотності, воркшопи та інші заходи з виховання екологічної культури, зустрічі мовно-історичного клубу, клубу сімейного дозвілля “Ми-коло”, музичний марафон «Миколаїв співає на Соборній», кінопокази просто неба, вуличні акції, толоки та ін. Усі заходи  спрямовані на інтеграцію та залучення внутрішньо переміщених осіб, етнічних меншин та людей із інвалідністю, які проживають у Миколаєві, до активного суспільного життя.

Учасники заходу – начальник управління Міжнародних відносин та ЗМІ Департаменту міського голови Микита Козиренко і депутат Миколаївської міської ради Артем Грозов привітали громаду з відкриттям коворкінгу, та пообіцяли забезпечення подальшої підтримки в реалізації задуманих планів і благоустрою бібліотеки – філіалу №12.

Окрім урочистої частини, на юних відвідувачів коворкінгу чекала розважально – ігрова програма від веселого аніматора в спеціально облаштованій дитячій зоні.
В Миколаєві проект реалізовується за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

 

Фото: управління, Олександр Сайковський.