Головна миколаївська ялинка

Головна / Афіша / Головна миколаївська ялинка

Шановні миколаївці та гості міста!

Миколаївська міська рада запрошує вас поринути в казкову, новорічну атмосферу дива і добра, приєднавшись до зимових розваг на Соборній площі.

Цього року новорічна програма триватиме протягом місяця.

Розпочнеться святкування 19 грудня о 13:30 в Дитячому містечку “Казка” театралізованим святом «Прийди, прийди, Миколаю», в рамках якого відбудеться  зустріч Святого Миколая.

О 14:30 від Дитячого містечка стартує святкова хода Святого Миколая, Миколаїв, Миколайчиків та казкових персонажів до Каштанового скверу по вулиці Соборній, щоб о 15:00 відкрити міську ялинку, яка буде оформлена в стилі ретро.

Під час відкриття яскравими вогнями запалає не тільки зелена красуня, а й Каштановий сквер, який буде оздоблено святковою ілюмінацією.

Далі Святий Миколай продовжить свою подорож до Соборної площі, де о 16:00 відбудеться неймовірно-цікаве відкриття нової, сучасної Головної миколаївської ялинки та яскраве новорічне шоу.

У цей день Соборна площа перетвориться на справжній осередок для творчості, дозвілля, а також розваг на будь-який смак. Атракціони, яскраві та сучасні фотозони, ярмарки, резиденція Святого Миколая – зроблять свята по-справжньому казковими.

О 18:00 відбудеться урочисте відкриття ковзанки зі справжнім льодовим шоу за участю фігуристів та хокеїстів.

З 19:00  до 21:00 на гостей свята чекають вечірня розважальна програма зі світловим та фаєр – шоу, концерт гурту «Bad sisters», виступ гостей з міста Одеси – шоу – групи “Люди та ляльки”,танцювального клубу “Слайс” та безліч інших сюрпризів.

Позитивні емоції, яскраві розваги чекають на кожного городянина та гостя міста!

Цього року мрії здійснюються на Соборній площі!