День Святого Миколая

Головна / Афіша / День Святого Миколая

Вчора, 19 грудня, відбулося урочисте відкриття двох миколаївських ялинок та площі зимових розваг.

В День Святого Миколая на городян та гостей міста чекали цікаві розваги, виступи кращих творчих колективів, різноманіття смаколиків на ярмарці, атракціони та безліч інших сюрпризів.

Розпочалося святкування традиційно із зустрічі Святого Миколая у Дитячому містечку “Казка”, звідки і рушила хода Миколаїв, Миколайчиків та казкових персонажів. Урочистості моменту додав музичний супровід духового оркестру військової частини № 3039 Національної гвардії України, який і очолив святкову ходу.

Першою яскравими вогниками засіяла ялинка у стилі ретро, що цього року розташована навпроти Каштанового скверу по вулиці Соборній. Завітавши на відкриття зеленої красуні Святий Миколай привітав присутніх зі святом, поводив з дітлахами хороводи та урочисто запалив святкову ілюмінацію, яка прикрашатиме сквер протягом всього святкового періоду.

Соборна площа зустріла Миколая та миколаївців, що приєдналися до ходи, вражаючими фотозонами, сучасною ялинкою, розважальними локаціями та ілюміновоною аркою, яка утворювала цілу сіяючу алею.

Урочисто відкрили свято та привітали городян з Днем Святого Миколая голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, в.о. міського голови-секретар Миколаївської міської ради Тетяна Казакова.

Продовжилось святкування концертними програмами за участю гурту Badsister, шоу-групи “Люди та ляльки”, танцювального клубу “Слайс” та міських колективів.

Дивували цього року миколаївців світловим і фаєр – шоу та феєричним відкриття ковзанки зі справжнім льодовим шоу за участю фігуристів та хокеїстів.

На цьому новорічні та різдвяні розваги не закінчуються. З 20 по 30 грудня та з 3 по 14 січня біля міських ялинок на площі та вулиці Соборній на городян чекають ігрові та концертні програми для дітей і дорослих.

В програмі заходів цікаві конкурси, вікторини, веселі ігри, призи та новорічні пригоди з казковими героями.

Детальна інформація про заходи на нашому web-порталі (cultura.mkrada.gov.ua) в розділі “Культурне життя”!

Зустрінемо свята разом!

Фото: управління, Денис Сісін (http://denissisin.com.ua/2017/12/20/den-svyatogo-nikolaya/)