«Афганістан живе в душі та чується безсонними ночами»: концерт-зустріч із ветеранами в Тернівському БК

«Афганістан живе в душі та чується безсонними ночами»: концерт-зустріч із ветеранами в Тернівському БК

15 лютого в Україні вшановують пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Кожна війна – це лихо, трагедії, смерті. Найбільш масштабним для українців став афганський конфлікт. Щороку історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

У Тернівському будинку культури  також щорічно проходить концерт-зустріч ветеранів  Афганістану. Цьогоріч на захід  завітали  почесні гості: Валентина Редька — голова Миколаївської обласної організації ветеранів України,   Сергій Полівода — голова Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану, настоятель храму Успіння Пресвятої Богоматері протоієрей Отець Валерій та Любов Бушина  — голова Миколаївської міської організації інвалідів війни.

Колективи Тернівського БК дарували своїми виступами щирі емоції. З глибокою шаною згадали сьогодні всіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами своєї рідної країни.  Вони знали справжню ціну війни та миру, і, як ніхто інший, вміли цінувати сьогоднішній день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Усі учасники концерту подякували живим героям за відвагу, доблесть, вірність присязі та честі.  Великою честю було дарувати свято для таких сильних духом людей, для тих, хто героїчно виконував свій військовий обов’язок.