Останнім часом Центральна міська бібліотека імені М.Л. Кропивницького радує користувачів Централізованої бібліотечної мережі для дорослих поповненням фондів.
110 примірників (35 кг) надіслали для миколаївців представники «Бібліотеки-студії «ДіМ» КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система». Книги для сімейного читання, дитяча література, різноманітні розвивальні ігри передані Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького та знищеній внаслідок ворожого обстрілу бібліотеки-філії №16 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, що у мікрорайоні Тернівка.
Благодійну акцію «Повернемо книги до бібліотек» волиняни організували з нагоди професійного свята за ініціативи заступниці директора по роботі з дітьми КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система», керівниці бібліотеки-студії «ДІМ» Ніни Бочарової.
А 60 книжок передав директорці бібліотеки імені Марка Кропивницького Інзі Хоржевській добрий друг закладу – Андрій Кротов, регіональний представник ДАК «Укрвидавполіграфія».
Сучасна українська література, закордонна класика, серія книг «Шкільна бібліотека» – такий несподіваний подарунок зроблено колективу в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!», започаткованої під час війни Держкомітетом телебачення і радіомовлення України спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України.
Надзвичайно приємно отримувати дарунки й мати можливість ділитися ними з користувачами!
Тож, друзі, завітайте до Потьомкінської, 143-А на побачення з її величністю книгою! Читайте й отримуйте від цього задоволення!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387763765_698314629008820_6110646977751276475_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387783377_698315009008782_6084972745271918039_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387827025_696705409169742_4495430533624514233_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387833976_696705532503063_2465613736227868697_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387841015_698315485675401_6358008727574233809_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387855767_698315855675364_4473658990117569407_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387783614_696705019169781_737105511197179946_n-1-450x343.jpg)